Basia– Rozpiera mnie duma, że jestem Twoją córką! Pokazałaś mi jakie życie potrafi być piękne. Stworzyłaś dom, do którego chcemy wracać i zawsze będzie naszym miejscem na ziemi. Dałaś mi korzenie i skrzydła. Kocham Cię Mamuś!

Marta – moja Marti ! Piękna, młoda kobieta, o złotym sercu, cudnych oczach! Chciałabym mieć w sobie tyle odwagi, co Ona. Dlatego kiedy mówią, że jestem do niej podobna – to dla mnie zaszczyt. Moja ukochana siostra!

Lena i Matylda– musiałam zrobić w życiu coś dobrego, że zasłużyłam na takie dzieci. Moje Córki to dobre i mądre dziewczynki, odważnie kroczą w świat, wprowadzając w nasze życie radość, szczęście i mnóstwo miłości!

Krysia –Babcia, która robi najlepszą zupę jarzynową, pyszną roladę z galaretką i zawsze pozwala zrywać kwiatki z ogródka. Ciągle się o mnie boi. Nie umiem się na Nią gniewać kiedy myli mnie z Martą 😉

Gosia- matka chrzestna. Ambitna, twórcza i pewna swojego zdania. Gdyby nie była matką – a wróżką chrzestną, zagubiony pantofelek zamówiłaby mi na Zalando .

Daria – zawsze mi powtarza, ze wielkie umysły myślą tak samo i dlatego tak dobrze się dogadujemy. Niezwykły talent, poczucie humoru, dobroć, skromność – możecie mi zazdrościć takiej przyjaciółki !

Kasia – od kilkunastu już lat dodaje mi odwagi, motywuje i jest obok. Mądra, zdolna, pracowita. Wierzę, że jeśli świat zmienia się na lepsze, to właśnie dzięki takim ludziom jak Ona. To wielkie szczęście, ze pojawiła się w moim życiu !

A oto  Kobiety, które zawsze będą dla mnie ważne i nigdy ich nie zapomnę.
Pojawiły się na rożnych etapach mojego życia.

Niektóre z nich są daleko, z innymi drogi się już rozminęły, ale te które są- niech zostaną na zawsze…

Martyna Ś. Justyna Z. Nina K. Judyta O. Ewelina S. Agnieszka O.
Justyna R. Kasia T. Ania K. Zosia Ś. Magda B. Gabrysia M.

 

0 0 votes
Article Rating
Udostępnij