A zaczęło się od…

Kiedy zabierałam się za pisanie tego postu zastanawiałam się jak go rozpocząć.

Że spełniłam marzenie?

Czy może na dzień dobry cisnąć z reklamą i ze spamem?

Albo bez wstępu – ej chodźcie stworzyłam takie miejsce, będzie fajnie?

 

Może uczciwie będzie powiedzieć tak: jestem uparta. Od zawsze. Wiedzą to moi najbliżsi, wie to mój mąż (może nawet to zaważyło, że zostaliśmy małżeństwem ?, wiedzą to, ci z którymi miałam okazję pracować.

Ale jest to upór, który już jakiś czas temu przekułam w zaletę i polega na tym, że konsekwentnie realizuję to co sobie wymyśliłam. Od bloga, po różne działania zawodowe i inne drobne sprawy.

 

Zaczyna się od marzeń.

I tak było w tym przypadku. Kilka lat temu chciałam założyć takie miejsce, które scali wszystkie moje zainteresowania i obszary działania- kulturę, edukację, pracę z młodzieżą, dziećmi, wydarzenia artystyczne, lokalną współpracę. Rozrysowałam plan, spisałam cele, naszkicowałam sobie jak chciałabym aby to wyglądało.

Wszystko ma swój czas. To marzenie zostało zasiane, ale musiało zaczekać. Wtedy właśnie okazało się że jestem w ciąży i całkowicie skupiłam się na sprawach rodzinnych.
„Na pocieszenie” założyłam bloga i z przyjemnością pisałam, pisałam i powoli wykorzystywałam szansę otwierając się na rożne możliwości.

Na czym się skupiasz- rośnie.

Po kilku latach wróciłam do mojego projektu, znalazłam lokal, przeanalizowałam za i przeciw, upewniłam się, że mam zielone światło. Uzbroiłam się w cierpliwość, dopracowałam szczegóły, wzięłam się do roboty, no i jest !

BAZA na KRAKOWSKIEJ– moje, ale myślę, że z czasem NASZE miejsce, w którym będziemy mieli okazję się spotkać 🙂

 

Dużo by opowiadać, na podziękowania przyjdzie czas ( muszę poświęcić na to osobny wpis, bo jest za co i komu!)

O tym czym się zajmujemy, jak pracujemy i co to w ogóle za miejsce przeczytacie tutaj to nie tylko zajęcia dla dzieci i ich rodziców- myślę, że z czasem nasza oferta  będzie się rozszerzać i każda grupa wiekowa znajdzie tu coś dla siebie. (poza tym część pewnie jest ciekawa jak teraz wygląda stary Konsul :))

Zapraszam!

Miło będzie Cię tam spotkać ?
?Bestwina, ul. Krakowska 176
Za niedługo otwieramy!!! ?

Link do strony znajdziecie tutaj : https://bazanakrakowskiej.pl/

5 1 vote
Article Rating
Udostępnij