Na Dzień Kobiet 2021

O kobietach napisałam już sporo, dziś nie muszę wznosić się na wyżyny literackie, powoływać się na wzniosłe hasła i cytować, chociaż aforyzmy na temat kobiecości sypią się jak z rękawa i to nie tylko jako cięte riposty.
Bo o kobietach można pisać piękne wiersze, długie historie, albo zupełnie odwrotnie- krótkim zdaniem ująć całą naszą kwintesencję w jednej krótkiej złotej myśli. ❤
Jak to w życiu.
Dumnie i pięknie być kobietą.?‍♀️
Święto raz w roku, szacunku ciągle za mało. I to nie tak, że oczekujemy tych rajstop, tych goździków. Już od dawna same sobie kupujemy kwiaty, pończochy i nie potrzebujemy tego jednego (i tak przez niektórych kwestionowanego) dnia żeby czuć się kobieco, pięknie, dobrze.?
⚡️Obyśmy już nie musiały walczyć, udowadniać, aby to była oczywista oczywistość, że mamy prawo decydować, mamy wybór; żebyśmy w tym dniu mogły sobie życzyć szczęścia i gwiazdki z nieba, a nie ciągle myśleć i kazać wypier***ć  tym i tamtym z naszego życia.
Spokoju nam trzeba, spokoju.
I wcale nie musi być święty. 😉?
p.s. Nie życzę, ale ostrzegam tych, którzy nam wszystkiego zabraniają, odbierają i traktują źle- żeby się nie okazało, (jak już traficie za to wszystko do piekła…)  że szatan jest kobietą…. powodzenia…
Wszystkie moje teksty o kobietach znajdziecie tutaj: https://fitstaszki.pl/tag/kobieta/
0 0 votes
Article Rating
Udostępnij