Listy od eM. Newsletter

* zapisz się i czekaj na list...

Subskrybuj nas

Ostatnio na blogu

O mnie

Długo pisałam do szuflady. Ale powoli zaczynało brakować w niej miejsca na majtki i skarpetki. Ciągle wierzę, ze myślenie przychodzi ludziom równie łatwo co patrzenie. Dlatego właśnie czytasz moje teksty, a nie oglądasz mnie w bieliźnie.

Nazywam się Magda. Magda Wróbel.

Uskrzydlona takim nazwiskiem z dumą dbam o moje domowe gniazdo. Mam dwie córeczki: Lenę i Matyldę,  całkiem spoko męża , dobrych i mądrych ludzi wokół siebie, którzy wspierają mnie na każdym kroku.

Skończyłam animację społeczną- kulturalną na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Wszystko, co do tej pory sobie wyobraziłam- osiągnęłam. To kwestia wiary w marzenia i dobrze zaplanowana improwizacja.

Jeśli chcesz skontaktować się ze mną osobiście, najpierw napisz: magda@fitstaszki.pl.

Potem pomyślimy o spotkaniu przy kawie.

Koniecznie musisz poznać Darię Zuber.

Wszystkie grafiki, ilustracje, które znajdują się na blogu to jej dzieło. Jest w tym świetna- wystarczy spojrzeć. Ma niezwykły talent, poczucie humoru, a przy tym skromność i złote serce! Moja Przyjaciółka ze szkolnych lat! Dziś działamy wspólnie przy projekcie FITSTASZKI, którego częścią jest mój blog i fanpejdż w mediach społecznościowych.

Co mówi o sobie:

„Podobno  żyjąc przekształcamy siebie w dzieło sztuki. Moje jest z pewnością pełne emocji, inspirowane tym co piękne, wartościowe i niepowtarzalne. Wyobraźnia? Sięga tam, gdzie wzrok nie sięga. Uwielbiam tworzyć rzeczy, które ubarwiają naszą rzeczywistość- począwszy od świata wirtualnego, skończywszy na tej, która nas otacza. 

Nie lubię pająków i kożuchów z mleka. Kocham za to góry, które dają wolność i uczą pokory. Wracam tam, bo potrzebuje przestrzeni  i złapania oddechu- mieszkam w Krakowie- między innymi dlatego ;)!”

ZOBACZ GALERIĘ 🙂

Fitstaszki by JDesign

Wszystkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania materiałów.