Tylko dla dużych chłopców.

Zaczęłam dzień od życzeń parafrazując jeden z moich ulubionych cytatów. Napisałam tak:

Freud życzył żeby przestało się Paniom śnić, a zaczęło przytrafiać.

Życzę wszystkim chłopcom tego samego.

A już tak bardzo moimi słowami odpowiem : obudźcie się chłopaki. Oczywiście, że życzę Wam jak najlepiej, ale uważam że i tak się macie całkiem dobrze.

Wokół Was tyle pięknych kobiet! Macie mądre matki, śliczne córki, dobre i kochające żony. Jesteście szczęściarzami!

Nie rodzicie w bólach, a i tak mówią, że cały tatuś.
Nie używacie podpasek, a twierdzicie że to was krew zalewa.
Wstajecie rano, myjecie zęby i jesteście królami życia. To was powinno się nazwać płcią piękną. Piękni, naturalni- tacy  jak Was Pan Bóg stworzył. (Mam nadzieję, że nie całkiem na swoje podobieństwo, bo byłabym gotowa czasem zwątpić.)

Obiadki ugotowane, podane, a jak nie to i u mamusi można się załapać. Piwo zimne, fajeczka wypalona, mecz pooglądany. Tak trzeba żyć!

Kobiety chcą was widzieć męskich, polujących na dziką zwierzynę, ale i tak ale będziecie je rozczulać  gdy uronicie łzę nad małą sarenką. Podziwiają Was rąbiących wielkie drzewa, a czekają aż przyniesiecie bukiecik kwiatów. Uwielbiamy brodaczy, ale doceniamy, że odkryliście depilację.

Mówiłam, że szczęściarze? Czego nie zrobicie i tak będzie dobrze. To my jesteśmy wybredne. Każemy się Wam domyślać. Szukamy, kombinujemy, a przecież wystarczy rozejrzeć się dookoła i zachwycić . Każdy Was ma urok. (To, że nie każdy używa to już inna sprawa. )

Chłopaki! Dobrze, że jesteście.

Potraktujcie ten tekst z przymrużeniem oka. Tak naprawdę mamy do Was szczególną słabość. Bo choć przyjaźń z kobietami to ewidentnie sól życia, to dobrze wiecie, że lubimy te, w których odrobina pieprzu nie zaszkodzi. 😉

 

 

5 1 vote
Article Rating
Udostępnij