Bóg oznaczył Maryję. Słowo stało się ciałem i zamieszkało, ale nie u wszystkich.

Narodziny miały miejsce w mało medialnej stajence, ale mimo dość słabej lokalizacji, cały świat poznał Betlejem. I kojarzy do dziś, a przynajmniej potrafi sobie wyobrazić lichą szopę.

Być może to anioły jako pierwsze śpiewały  ‘Last Christmas’, a potem kolędy i noc już nie była cicha, bo było o niej głośno.

O jakości i standardzie imprezy decyduje pojawienie się gwiazdy. Pojawiła się jako jedna z pierwszych. Niejaka Betlejemska.

Przyciągnęła pozostałych celebrytów i tak na wydarzeniu pojawili się trzej królowie. Przynieśli gifty, ale ponieważ wszyscy wiedzą, że było to złoto, kadzidło i mirra, unboxing by raczej nikogo nie zaciekawił.

#silent#night#angels#xmass#Jesus#heknowsme#baby#kingoftheworld#avemaria

 

Follow him

Przez lata Jezus zyskał sporo followersów. Czelendż : w 3 dni zburzę świątynię i w 3 dni ją odbuduję, wzbudził niemałe zainteresowanie.

Na bieżąco instastory tworzył sztab 4 apostołów. Zapisano to w ewangeliach; dziś mogłyby leżeć na półkach obok poradników ludzi, którzy doradzają, bo podobno wiedzą jak żyć.

Jednym z najbardziej znanych, opisanych eventów jest wesele w Kanie. Wiadomo dużo  wina- darmowego i to takiego , które zdaje się nie mieć końca- przyciąga ludzi.

Wszyscy o tym mówią do tej pory. A właśnie o to chodzi- żeby mówili.

#littlepartyneverkillednobody#wine#morewine#czelendż#whowantstolive#forever

 

Jezus wrzuca post

To nie był jakiś tam healthycamp w ekstremalnych warunkach. To było prawdziwe wyzwanie, w dodatku 40dniowe. Na pustyni. Level hard. I wszystko inne idzie do diabła.

Kiedy się z czegoś rezygnuje, na początku kusi wszystko. Niektórzy -aby pozbyć się pokus- ulegają im.

Ci, którzy przetrwają- są zwycięzcami. Nie muszą już przenosić gór. To góry same do nich przychodzą.

#aintnomoutainhighenough#iniewódźnasnapokuszenie

 

Jezus- coach

Motywacyjne spotkania, odkrywanie drogi do celu, dzielenie się swoimi technikami i umiejętnościami- zaprawdę powiadam Wam- wiedział jak porywać tłumy. Myślę, że używanie skrótów- tak modne we współczesnej komunikacji może mieć swoje źródło z tamtego czasu:

IHS, K+M+B, INRI, 1 Kor 13,1−13, OMG. To są detale, ale na Boga- to tworzy całość

33 lata wyrobionej marki.

A nie jest łatwo być Synem znanego Ojca.

#wszystkozostajewrodzinie#wearefamily

 

Highway to hejt

Można czynić cuda, a i tak znajdą się tacy, którym się to nie spodoba. Hejterzy. Najpierw będą rzucać przed Tobą palmy i confetti, a potem wprowadzą Cię na drogę krzyżową. Nie wbiją szpilki- nie.

Od razu gwoździe. Zedrą szaty i wyśmieją.

Nie podobasz się- postawią na Tobie krzyżyk. Albo od razu ukrzyżują.

#zajakiegrzechydobryboże

 

Był prorokiem ten, który stwierdził, że wszystko i każdy ma swój krzyż.

Zastanów się, który jest ważniejszy dla Ciebie:        #        +


*Sprawdź co by było gdyby Mickiewicz miał Instagrama :https://fitstaszki.pl/2019/07/28/gdyby-mickiewicz-mial-instagrama/

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Udostępnij