Lenka na 1 dzień przejęła bloga! Przeczytajcie Jej wpis.

/Pisownia oryginalna. Nic nie zmieniałam./

Dzisiaj dzień dziecka i każde dziecko ma święto. Moja mamusia z tej okazji pozwoliła mi coś na pisać.

Każdy był kiedyś dzieckiem i nadal nim jest dla swoich mamusiów i tatusiów. Dla swoich rodziców jesteś najważniejszy . Kochają cię .Jak się urodziłeś to świat twoich rodziców się zmienił na lepsze .Prezenty nie są najważniejsze które dostajemy ale miłość którą nam dają na co dzień. Wspierają nas w naszych marzeniach i robią wszystko żeby nam pomóc . To jest taka miłość której nic nie pokona bo to jest właśnie miłość rodziców. Jest na zawsze nie da się o niej za pomnieć. Zabiorom nas wszędzie gdzie będziemy chcieć. Wierzą że nam się uda i dotrzemy do celu którego dążymy. Wymyślają super urodziny. Dają ci zawsze uśmiech na dobry dzień.

Mam na imię Lena mam 9 lat. Moi rodzice są wspaniali tak samo jak moja siostra Matylda. Moi rodzice spełniają moje wszystkie marzenia. Spędzamy razem chwile i świetnie się bawimy. Moja mamusia powiedziała mi że jak się urodziłam to jej życie zmieniło się na lepsze. Mamusia wspiera mnie na każdym kroku mojego życia pilnuje mnie i bardzo mnie kocha. A dzień dziecka najlepiej spędzić z rodziną .

Pozdrawiam wszystkich.

Lenka

A już o moich dziecięcych marzeniach przeczytacie tutaj :https://fitstaszki.pl/2020/02/06/2-powody-dla-ktorych-nie-zostalam-lyzwiarka/

5 3 votes
Article Rating
Udostępnij