Moja Droga!

Dziękuję jeszcze raz za miłe przyjęcie. I za to, że pamiętasz o moich imieninach. Ciasteczka, które czekały na mnie przy kominku były wyśmienite. I mleko bez laktozy… Z tymi alergiami to ciągle jakieś problemy. Rudolf wciąż ma czerwony nos- wiadomo- cytrusy.

Znów przesadził z mandarynkami.

Nie wiem jak się odwdzięczę za adresy wszystkich niegrzecznych dziewczynek. W tym roku postaram się do nich dotrzeć jeszcze przed Dziadkiem Mrozem.

Cieszę się, że poruszyłaś temat podprogowej reklamy. Człowiek ulega, nawet nie wie kiedy. Zwłaszcza teraz przed świętami- klatki schodowe zarzucone stosem gazetek. Pod progiem właśnie.

Do świąt zdąży się już wszystko znudzić. Też masz wrażenie, że w szopce betlejemskiej oprócz pastuszków, aniołków był jeszcze Kevin?

Czas leci tak szybko, że czasem wydaje mi się, że Boże Narodzenie jest dwa razy w roku. O Dżizas… Podobno listopad w tym roku przypominał maj? Niech tylko zając wielkanocny się dowie. Będą jaja.

Co u Pani Mikołajowej? Odchudza się. Nie chce wyglądać jak wielkanocna baba, to i ja muszę się pilnować, żeby nie przypominać starego piernika. Innym ciachem już nie będę.

Unowocześniliśmy nieco fabrykę zabawek, elfy mają co prawda nadal mnóstwo roboty, ale zrobiliśmy sobie niedziele niehandlowe.  Strój jak nowy, wyprany w perwolu; sanie zaopatrzone, renifery czekają na znak.  Zaczynamy rozwozić prezenty. Od jakiegoś czasu zaobserwowałem, że rózga nie jest już straszna, że niektórzy dorośli wręcz proszą o takie zabawki. Hmm…

Coś mnie chyba omija, przy tej starej lasce.

W tym roku byłaś wyjątkowo grzeczna- jak zawsze zresztą. Postaraj się nie zjeść wszystkich czekoladek z kalendarza adwentowego. Wiesz, że warto dawkować sobie przyjemności.

Dziękuję, że we mnie wierzysz. To dodaje mi sił.

W tym roku dostaniesz ode mnie niezwykły prezent. Przecież zawsze marzyłaś o…

NIESTETY W TYM MIEJSCU LIST SIĘ URYWA I NIE DOWIESZ SIĘ DROGI CZYTELNIKU, CO DOSTAŁAM OD MIKOŁAJA.

JEDNAK JEŚLI I TY W NIEGO WIERZYSZ, TO WIESZ, ŻE NIE MA DLA NIEGO RZECZY NIEMOŻLIWYCH…

I DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ!

Sexy Santa is coming to town !

 

 

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Udostępnij