Mężczyzna ogląda mecz:

  • Hymn– przegląd zawodników z obu drużyn. Najprawdopodobniej dopiero w tym momencie zadecydujesz komu będziesz kibicować, biorąc pod uwagę najlepiej znane Ci kryterium – urodę. Faworytami będą najpewniej Włosi i Hiszpanie.

 

  • Jednostki czasowe :

 

Element Czas trwania Uwagi
Pierwsza połowa 45 min Przekleństwa padają średnio co 8 min. Jako trener kanapowy widzi, wie lepiej i szkoli przez szklany ekran
Przerwa 15 min Czas na siku
Druga połowa 45 min Przekleństwa padają średnio co 3 min. Rzucanie mięsem i pilotem.
Mecz 90 + 3 min To tak jak w niejednym życiu seksualnym- 90 min starań i 3 min konkretnej akcji. Niekoniecznie udanej.
  • Gol– cel całej tej zabawy.

 

  • GOOOL!!!!!!- charakterystyczny okrzyk , który wyraża zachwyt dla osiągniętego rezultatu poprzez nagły zryw z pozycji siedzącej i unoszenie rąk (opcjonalnie machanie szalikiem)

 

  • Czerwona kartka– to ten moment, kiedy zawodnicy mają pretensje do sędziego. Sędzia to ten w czarnym stroju z gwizdkiem.

 

  • Spalony– prawdopodobnie najbardziej abstrakcyjne zjawisko dla kobiet, które ma miejsce na boisku. Ale naprawdę, naprawdę nie musisz się wysilać aby to zrozumieć. Według mężczyzn, jedyny spalony jaki znasz to kotlet.

 

Bardzo śmieszne.

 

Przecież każda kobieta wie, że spalony to sytuacja, gdy podczas podania piłkarz danej drużyny znajduje się na stronie boiska należącej do drużyny przeciwnej i jest bliżej linii bramkowej drużyny przeciwnej niż piłka oraz bliżej niż przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej i ma wpływ na przebieg akcji. Proste.

 

  • Piwo – złoty napój bogów, bez którego żadna transmisja nie może się odbyć. Wszak masz na kanapie Zeusa, zajadającego marsa, a w telewizji igrzyska śmierci.

 

  • Liga mistrzów-jest dla niego tym, czym dla Ciebie wyprzedaże- nie możesz tego przegapić.

 

Dobra rada:  Nie ma siły, która odciągnie go od telewizora podczas oglądania meczu. Pozwól mu na to.

Wbrew wszystkiemu, gracie przecież w jednej drużynie.

 

0 0 votes
Article Rating
Udostępnij